Recenzie Coleman

Coleman Coastline 3 Plus

Coleman Coastline 3 Plus

Pridané: 23. júna 2012

Zakúpený v MALL.SK

• Stan je pekný priestranný a dobre sa stavia
  • po prvom vyskúšaní este v den dodania mi doneho trosku kvapkalo pri zipsovaní vchodu .. asi výrobná chyba .

Nebit chybneho (zrejme šitia lemu nad zipsom..) som uplne spokojný .Mozem ho vrelo odporučit. Zápory su umna len v dosledku tochto 1 zrejme vadného kusu.

Coleman Rock Springs 3

Pridané: 21. mája 2012

Zakúpený v Adam Sport

• Kvalitna izolacia
  • Dost uzka

Uvidime ao sa osvadci na festivaloch ale zatial vyzera byt ok

Overený zákazník Adam Sport Overený zákazník

Pridané: 5. mája 2012

Zakúpený v Adam Sport

• malá skladnosť

nezaberie vela miesta v batožinovom priestore auta
rýchle rozloženie
aj keď je skladací má dobrú stabilitu

Coleman Crestline 2L

Coleman Crestline 2L

Pridané: 4. mája 2012

• Kvalita prevedenia
  • Veľkosť

Výborný a dostupný stan vo vysokej kvalite určený v podstate pre každého. Môžem len doporučiť.

Overený zákazník Dunaj.sk Overený zákazník

Pridané: 20. februára 2012

Zakúpený v Dunaj.sk

• robi to riadny hukot. lahko sa sklada, dobre skladny a lahky. ten kusok plastu vobec nevadi kedze nenesie ziadnu vahu, sluzi len na vymedzenie 3 nosnikov. dobre sa reguluje. zatial som neprisiel na nic co by sa dalo vylepsit.
  • nic

robi to riadny hukot. lahko sa sklada, dobre skladny a lahky. ten kusok plastu vobec nevadi kedze nenesie ziadnu vahu, sluzi len na vymedzenie 3 nosnikov. dobre sa reguluje. zatial som neprisiel na nic co by sa dalo vylepsit. nic proti.

Coleman PACK-AWAY TABLE FOR 4

Coleman PACK-AWAY TABLE FOR 4

Pridané: 20. januára 2012

Zakúpený v MALL.SK

• Veľmi prakticé a skladné.
  • Nemám nič.

Som dôchodca a často chodíme do prírody si občas uvariť guláš alebo grilovať kurča. Teraz budeme v pohode stolovať a jesť.

Pridané: 2. januára 2012

Zakúpený v HEJ.sk

Myslím že je to v pohode....nenašli sme nič, kvoli čomu by sme neboli spokojní :)

Coleman RIDGELINE 4 Plus

Coleman Cobra 2

Coleman Cobra 2

Pridané: 9. augusta 2011

• ľahší
  • dobre sa rozkladá a skladá
  • dá sa kúpiť za dobrú cenu
  • !!!pozor!!! uvádzané 2 vchody má iba tropika, vrchná časť má otvor iba na boku jednej strany, takže pri potrebe vyliezť, budete aj tak musieť prekračovať partnera
  • oproti uvedenej 2,05kg, mal stan na digi váhe 2,2kg
  • obal stanu tvorí taška s ušami a nie tunel, takže rozmerovo je rovnako veľký ako bežné stany pre dvoch
  • po rozzipsovaní musíte vchod pripnúť, nedá sa jednoducho vyhodiť na vrch, aby ste bez oteru vyšli zo stanu
  • klapky na vrchnom odvetraní sú nízko na sieťke, takže vrchné vetranie nič moc
  • nezažili sme dážď, ale neriskovala by som batoh v apside, zdalo sa mi, že nedolieha dobre k zemi (viď aj zobrazenie)

-pripomínam klamstvo o dvoch vchodoch
-ak si ho kúpite ako my na bicykel v očakávaní ľahkej mini tuby, ajhľa prúšvih a sklamanie
-rozdiel iba 0,4kg oproti bežnému kupolovitému 2-plášť.stanu pre dvoch(tento skutočne nie je vhodný pre klaustrofóbikov)

Pridané: 8. augusta 2011

• vyborna kvalita
  • potreba dofuknut ustami na pozadovanu tvrdost...

Jedna z najlepsich karimatiek na trhu

Pridané: 22. júna 2011

Zakúpený v MALL.SK

• Bomba na dlhsie cesty. Plna vazy cca do kila, mozno 800g. Mam aj malu aj velku, meni podla typu cesty aj s benzinovym varicom.
  • Bomba bola od kupenia jemne buchnuta, ale funkcnost to neovplyvni.

Tovar je OK.

Pridané: 2. apríla 2011

Zakúpený v HEJ.sk

• lahky a skladny, nehrdzavejuce casti dufam, ze dlho vydrzi
  • plocha stola pp rozlozeni nie je uplne rovna

stol som si vybral kvoli skladnosti

Coleman Event Shelter Pro M

Coleman Event Shelter Pro M

Pridané: 28. marca 2011

Zakúpený v HEJ.sk

• tovar je deklarovaný a zobrazený ako stan,popritom je to len príslušenstvo k stanu

výraznejšií popis výrobku doporučujem

Pridané: 31. júla 2010

• vynikajúca cena
  • nízka nezaťažujúca hmotnosť
  • nízka spotreba
  • vysoký výkon

Coleman F1 Lite je špičkovo vyhotovený plynový varič, s mimoriadne vysokým a spoľahlivým výkonom, ktorým sa môže pochválit len jeho máloktorý konkurent. Je stavaný tak, aby vám zabezpečil tak potrebné a nutné teplo v podmienkach, ktoré sa už len ťažko opisujú. Jeho cena vyzerá popri výkone 4800W a jeho veľmi malých rozmeroch skutočne smiešne. Jeho veľmi malá spotreba je jeho najväčšou devízou, ktorou sa líši od varičov v tejto kategórii. Pri myšlienke hmotnosti 77 g sa vám len rozjasní tvár s vedomím, že tento výkonný varič zaberie najmenšie možné miesto vo vašom batohu a zaťaží vás hmotnosťou, ktorú by ste necítili, ani keby ste ho mali zavesený na krku. Skutočne unikátny výrobok, ktorý vám pomôže v tých najťažších situáciách a neotočí sa k vám chrbtom. Kvalita a výkon na nezaplatenie.

Coleman Trailblazer 5 Plus

Coleman Trailblazer 5 Plus

Pridané: 24. júla 2010

• Zmestí sa donho až päť ludí,ktorí sa tam pohodlne bez tlačenia vyspia
  • Je velký a naozaj z vnutra to vnímate ako luxus
  • Taktiež je vysoký a to potvrdzuje aj to,že ked sa v nom postavíte,tak je vám strop stanu ešte furt nad hlavu
  • Cena tohto stanu je dobrá
  • Stavia sa lahko
  • Podla mna sú tam 3 vchody zbytočné

Tento stan sa vám bude dobre používať a to len preto,lebo má vo vnútri vela miesta a zmestíte sa tam aj piati.V tomto stane sa naozaj vyspíte pohodlne aj piati.Mám tento stan a som s ním nadmieru spokojní.Je velký a má velké tri vchody,cez,ktoré sa dá chodiť.Oceníte ho hlavne z vnútra,lebo ponuka luxus a vela miesta,ktorý môžete dobre využiť.Tento stan je vysoký a vnutri sa môžete aj postaviť,taký je velký.Ja mám viac stanou,ale tento používam najradšej.Chodím s ním na stanovačku s mojou rodinou,ked ideme ku našim kamarátom na chalupu.Pri spaní ponúka luxus a určite sa v nom vyspíte dobre.So stavbou nebudete mať žiadny problém a nezaberie vám to vela času.

Pridané: 18. júla 2010

• Zmestia sa do neho až 4 osoby
  • Má PVC okná

Tak tento stan Coleman Rock Springs 4 je pohodlný samonosný stan,do ktorého sa zmestia až 4 osoby.Výhodou je,že má stan 2 vchody.Je to vlasne stan,ktory mozete zobrat aj na opekacku alebo do kempingu a mozete v nom byt s priatelmi alebo s rodinou.So stavbou nebudete mať žiadne problémy,lebo stavba tohto stanu je naozaj velmi jednoduchá.Má aj PVC okná.Tento stan mám a používam ho ,ked chodím na opekačku s priatelmi.Doporučujem.

Pridané: 13. júna 2010

• velky a priestranny
  • konstrukcia vyrobena z laminatu
  • s predsienou
  • vysoka hmotnost

Stan COLEMAN ROCK SPRINGS 4 povazujem za najlepsiu volbu pri vybere stanu, v ktorom budete v pohodli a v bezpeci na stanovacke pred domom alebo v horach. Za najvacie plus povazujem to, ze kostra je tvorena laminatom a nie kovom, takze sa nieco usetrilo na hmotnosti, stale to vsak je uctyhodnych 4 - 6 kilogramov co znacne zatazi Vas chrbat. V stane sa pohodlne vyspia 4 osoby a od vonkajsieho prostredia je chraneny este malou predsienou. Stan pri troche cviku nie je problem rozlozit za par minut. Z vacsej casti je vytvoreny z polyesteru, vdaka comu stan "dycha" a zaroven chrani pred nepriaznou pocasia. Tento stan odporucam rodinam s detmi, ktore sa obcas vydaju niekde na stanovacku, postavia si maly tabor a stravia prijemny vikend v prirode. Rovnako je vhodny aj pre skusenych turistov, ktori stanuju na najroznejsich miestach a na svoj stan maju tie najvacsie naroky.

Zobrazujem 301 - 319 zo 319 recenzií 1...12 13 14 15 [ 16 ]